Ciekawe fotele dla dziecka


Dla dzieci / środa, Kwiecień 17th, 2019

Każde dziecko lubi mieć pewną swoją przestrzeń, miejsce w którym czują się naprawdę dobrze. Dlatego też warto zastanowić się nad fotelem dziecięcym – jednak nie takim standardowym fotelem, jakie są przy biurku, tylko trochę innym. …

Wiszące kule

Przede wszystkim niezwykle ciekawą możliwością są fotele dziecięce w kształcie podwieszanych gniazd czy kul. Są one zamknięte z dwóch – trzech stron, dzięki temu zaś dziecko będzie czuło się w środku bezpiecznie, będzie miało swój własny, mały świat.

 

Fotele bujane

Wydawać by się mogło, że przecież fotele bujane to już dzisiaj zupełny przeżytek. W końcu – kto dzisiaj tego używa? A okazuje się, że jest to naprawdę dobry pomysł. Dzieci bardzo lubią bujać się – często je to uspokaja. Pamiętać tylko należy o tym, że kupując takie fotele dziecięce trzeba koniecznie zwrócić uwagę na to, czy posiadają one jakiekolwiek certyfikaty bezpieczeństwa.

 

Fotele – pufy dla dzieci

Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się także fotele dziecięce w kształcie puf. Są one miękkie, wygodne, układają się tak, jak dziecko siedzi. Idealnie zatem nadają się do popołudniowego odpoczynku np. z książką w ręce. Co ważne – takie fotele dziecięce doskonale także zapewniają anatomiczne ułożenie ciała, nawet jeśli dziecko półleży. Tu z kolei jednak pamiętać trzeba o tym, aby taki fotel dziecięcy nie był wykonany ze sztucznych materiałów, ponieważ wtedy nie tylko jest niewygodny, lecz także niestety nie spełnia dobrze swojej funkcji.

Ciekawe fotele dostępne w ofercie sklepu MiratEU